O projekte | Pre lepšiu budúcnosť Zeme - Elearning logo-eduvision
background

O projekte

Pre lepšiu budúcnosť Zeme je digitálny edukačný projekt, v ktorom sa dozviete tie najdôležitejšie informácie o klimatickej zmene, ochrane životného prostredia a veľa zaujímavostí o našej planéte. Je zadarmo pre všetkých žiakov a učiteľov. Kurzy Pre lepšiu budúcnosť Zeme 1. a 2. sú určené žiakom 4.- 6. ročníka. Kurz Pre lepšiu budúcnosť Zeme 3 je určený žiakom 6.-8. ročníka.

1

Interaktívny e-learning

Aby ste sa s témou zoznámili čo najlepšie, odporúčame začať štúdiom hravého digitálneho kurzu. Prostredníctvom interaktívneho e-learningu sa zoznámite s najvýznamnejšími faktami o klimatickej zmene, dozviete sa, čo ju spôsobuje, ako ovplyvňuje naše životy a ako môže pomôcť našej planéte každý jeden z nás.

projekt_art_1
2

Vzdelávanie a zábava v jednom

V rámci kurzu sme pre vás pripravili vedomostný kvíz, zábavné hry a ďalšie aktivity, ktoré môžu riešiť učitelia so žiakmi priamo na hodine a posunúť tak zážitok z vyučovania ešte ďalej. Obsah kurzu je bohatý, preto si štúdium môžete rozdeliť na niekoľko časti, ktoré pokryjú dve až tri vyučovacie hodiny.

projekt_art_2
3

Online aj offline

Pracujte s kurzom tak, ako vám to práve vyhovuje. Môžete si ho preštudovať priamo na vyučovaní, či už v škole alebo v rámci online výučby, ale aj individuálne v pohodlí domova. Aby ste si náš kurz užili z vizuálnej stránky čo najlepšie, odporúčame otvoriť ho na počítači .

projekt_art_3
4

Zapojte sa do súťaže

Dostali ste sa na koniec nášho kurzu? Skvelé! Radi by sme vás pozvali do súťaže s názvom „Pre lepšiu budúcnosť Zeme“. Zapojte sa a ukážte nám, ako vidíte svojimi očami záchranu našej planéty, čo by mohla naša krajina spraviť pre zmiernenie klimatickej zmeny alebo ako si predstavujete ozdravenie našej planéty. Všetky informácie o súťaži nájdete tu. Tešíme sa na vaše výkresy!

Prajeme vám príjemné študovanie.

projekt_art_4